Copyright © 2014 by "Insoft"   ·   All Rights reserved  ·
Metro-ing d.o.o.
40 315 Mursko Središće, Augusta Šenoe 36
Kontakt:     tel:         +385(0)98 96 06 567
             e-mail:  metro-ing
@metro-ing.hr
Kontakt
Tvrtka:
METRO-ING d.o.o.
Sjedište:
40315 Mursko Središće, Augusta Šenoe 36
Web:
Telefon:
E-mail:
www.metro-ing.hr
385 (0)40 544 293
metro-ing@metro-ing.hr
Ured Čakovec:
40000 Čakovec, France Prešerna 17 : ulaz od strane Stjepana Radića
Mobitel: 098 987 43 31
E-mail: ured@metro-ing.hr
Renata Kovačić:
renata@metro-ing.hr
Stephan Šalamon,bacc.ing.sec.
stephan@metro-ing.hr
Ivan Drk,bacc.ing.sec.
ivan@metro-ing.hr
Ivica Kovačić, struč.spec.ing.sig.
ivica@metro-ing.hr
Maja Bistrović,mag.ing.geoing.
maja@metro-ing.hr